Eurostep proponuje posadzki z żywic.

Firma Eurostep Poland to największy na rynku realizator posadzek a także producent żywic. W swojej ofercie proponuje wysokiej klasy posadzki z żywic stworzone z różnego typu tworzyw, proponowane zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i na duże przestrzenie. Będą to dlatego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę wyróżnia kamienne dywany wysoka technika działalności. Dokonywane zlecenia są oceniane bardzo dobrze, bo są za każdym razem trwałe i efektowne. Poniżej został przedstawiony opis proponowanych rodzajów posadzek.

Mrozoodporne rodzaje posadzek, czyli kamienne dywany, to bardzo dobry patent na posadzkę zarówno niebanalną i wytrzymałą. Są one wodoszczelne, praktyczne, nie kurzą się i nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany są wytwarzane na bazie żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to rodzaj nawierzchni, jaka najbardziej zdaje egzamin w pomieszczeniach magazynowych jak również halach przemysłowych. Są one nad wyraz trwałe, więc nadają się jako zabezpieczenie powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być najbardziej wytrzymałe, niepodatne na zniszczenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną magazynów. Zastosowana do produkcji tego typu powierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością impregnacji i niedługim okresem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej eksploatowanym rodzajem powierzchni. To dzięki temu, że są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne a także na kurz. Firma Eurostep Poland zaprasza do zakupu posadzek wykonanych w najwyższej i nowatorskiej jakości.

eurostep posadzki